O UZEMŇOVANÍ
Uzemnenie (anglicky „Earthing“ či „grounding“) je bezúsilný proces, ktorý napája naše telo na jemné elektrické pole zeme. Telo tým prirodzene uvoľňuje napätie, bolesť a zmenšuje prítomnosť zápalov. Uzemnenie poznáme – všetci sme prirodzene uzemnenie, keď sme v kontakte so zemou boso vonku na tráve. Produkty ponúkané na tomto webe vás môžu ľahko a účinne uzemniť počas doby, ktorú trávite vnútri, počas spánku a v priebehu času, kedy nemôže byť boso na tráve alebo vonku v prírode.

Ľudia sa vyvíjali spojení s energiou Zeme. Boso sme chodili po zemi, spali sme v kontakte z krajín, a nevedeli sme, že povrch zeme obsahuje nekonečnú, prirodzenú liečivú energiu. Dnes už boso po zemi nechodíme, sme zvyknutí cestovať inými spôsobmi. Žijeme v domoch alebo bytoch a keď ideme von, nosíme topánky s gumenou podrážkou, ktorá zabraňuje kontaktu s jemnou energiou Zeme. Gumová podrážka nie je vodivá, ale naše telo vodivej je!

AKO SA TEDA DNES SPOJíME? Sme civilizovaní a žijeme v modernom svete, ale sme oddelení od prvotného zdroja energie a liečenie. Zem je vlastne batéria s hmotnosťou šesť sextilionmetrických ton (je šestka a 21 núl), ktorá je neustále dobíjaná slnečným žiarením, blesky a teplom zo svojho v hĺbke žeravého jadra. Prirodzená rytmická pulzácia energie, ktorá plynie z povrchu zeme, udržiava biologické súkolia a život ako taký v rytme a rovnováhe – a Vy ste toho súčasťou! Žijeme ale nanešťastie ako odtrhnuté kvetiny, oddelení od energie krajiny, ktorá nás vyživuje. Uzemnenie je opätovné napojenie na zemskú liečivú energiu.

ZDRAVOTNÉ ÚČINKY:
– tlmí príčinu zápalov a zmierňuje či odstraňuje prejavy chorôb, ktoré majú pôvod v zápalových procesoch
– zmierňuje či odstraňuje chronickú bolesť
– zlepšuje spánok
– zvyšuje energiu
– znižuje stres
– normalizuje biologické rytmy tela
– napomáha riedenie krvi, zlepšuje tok krvi a krvný tlak
– zmenšuje svalové napätie v tele, uľavuje bolestiam hlavy
– umenšuje menštruačné príznaky a hormonálne výkyvy
– urýchľuje liečbu a hojenie preležanín, predchádza preležaninám
– redukuje či odstraňuje prejavy jetlaku
– chráni telo pred elektrosmogom
– urýchľuje rekonvalescenciu tela po intenzívnom športovom výkone

ČO JE UZEMNENIE?Je to prepojenie Vášho tela s energiami zeme – 7,83 Hz SCHUMANN FREQUENCY.Naše telo je elektricky vodivé a má elektrický náboj – naše srdce, mozog, svaly, bunky a všetky telesné systémy fungujú elektricky (v rámci elektromagnetického poľa). Ľudské telo sa vyvíjalo od počiatkov tak, že bolo v spojení so zemskou energiou a využívalo ju – počas jedla, hier a Bosonohy chôdza po zemi. Dnes žijeme od zeme izolovaní, spíme na posteliach, nosíme ponožky a topánky. Naše telo podlieha elektickému nepohodlie … nemôže prirodzene vyrovnávať svoj elektrický potenciál a podlieha zápalom a chronickej bolesti.

ČO SA PRI UZEMNENÍ DEJE?
Ľudskému telu sú pri uzemnenia dodávané negatívne nabité voľné elektróny, ktoré sú v hojnosti prítomné na povrchu zeme. Telo sa okamžite vyrovná na rovnakú energetickú úroveň alebo potenciál, aký má krajina.

AKO SA MÔŽETE UZEMŇIŤ?
Je to veľmi jednoduché. Už ste to určite robili! Chodievajte boso v tráve, v piesku, v blate alebo na betóne. Sú to rovnako ako vaše telo vodivé povrchy a zemská energia nimi plynie do vášho tela. Drevo, asfalt a vinyl vodivé nie sú. So zemskou energiou sa tiež môžete spojiť s jednoduchými náhradami bosonohého chodenie. Medzi ne patrí uzemňujúce podložky, náramky, náplasti a obliečky, ktoré sa napojí na energiu krajiny jednoducho pomocou kábla zapojeného na uzemnenie zásuvky nech ste v práci alebo doma. Keď je pripojený k uzemňovaciemu portu uzemnenej domácej alebo kancelárskej zásuvky jednoduchým káblom, spojí vás so zemskou energiou cez uzemňovací vodič zásuvky.

PREČO SA UZEMŇOVAŤ?
V posledných rokoch sa pozornosť medicíny zameriava predovšetkým na zápaly. Ukazuje sa, že zápaly sú hlavnými spúšťacími momenty chronickej bolesti a väčšiny najrozšírenejších zdravotných problémov ako sú kardiovaskulárne choroby, cukrovka, artritída, Alzheimerova choroba a rakovina. „Všetky cesty k chronickej chorobe vedú skrze zápaly,“ hovoria vedci čoraz častejšie. V tele je príliš veľa ohňa. Uzemňovanie sa s ohňom vie poradiť, vie ho uhasiť prostredníctvom negatívne nabitých elektrónov, ktoré z povrchu zeme prúdi do tela a neutralizujú kladne nabité voľné radikály, ktoré sú deštruktívne a hrajú v chronických zápaloch úlohu. Zemská energia premieňa pôdu pod našimi nohami vo výnimočne účinný antioxidant, ktorého je nekonečne veľa. A je zadarmo. Žiadne lieky, žiadne recepty. Všetko čo musíte urobiť, je len sa napojiť.

Jav uzemňovaní objavil v roku 1998 Clint Ober, priekopník káblovej televízie v Amerike vo výslužbe, keď raz sedel na lavičke v parku a pozoroval okoloidúcich. Uvedomil si, že všetci nosíme topánky s gumenou podrážkou, ktoré nám zabraňujú spojenie so Zemou. Z práce s telekomunikáciami vedel, že káblové systémy je nevyhnutné uzemniť, aby boli chránené od vplyvov iných elektromagnetických signálov z okolitého prostredia, čo by narušilo káblový prenos. Začal premýšľať, aký prospech / úžitok by mohli mať ľudia, ak by

Menu